Viola Hambidge

mitmevõistlus/keskmaajooks

Nimi: Viola Hambidge Vanuseklass: U18 Treener: Romet Mihkels       Isiklikud rekordid: 60m – 8,23 100m – 13,00 200m – 25,17 400m – 55,52 600m – 1.38,25 800m – 2.11,43 1000m – 3.11,21 1500m – 4.38,94 1500m tak – 5.18,00 60mtj – 8,79 (U18) 100mtj – 13,99 200mtj – 30,46 300mtj…

Vanessa Nikitina

odavise/kolmikhüpe

Nimi: Vanessa Nikitina Vanuseklass: U23 Treener: Romet Mihkels Isiklikud rekordid: 100m – 13,61 200m – 27,94 600m – 1.48,03 Kõrgushüpe – 1.61 Kaugushüpe – 5.21 Kolmikhüpe – 11.57 Odavise – 34.58                   Parimad võistluste tulemused: 2014.aastal TV10 Olümpiastarti I etapp: nooremate tüdrukute 60 meetri…

Pilleriin Türnpu

kolmikhüpe/kõrgushüpe

Nimi: Pilleriin Türnpu Vanuseklass: U18 Treener: Romet Mihkels Isiklikud rekordid: Kõrgushüpe – 1.55 Kolmikhüpe – 10.77 100mtj – 15,86   Parimad võistluste tulemused:   2020.aastal Eesti teatejooksude meistrivõistlused: U16 4×100 meetri tõkketeatejooks 3.koht 1.05,20

Merily-Anett Hallik

kesk- ja pikamaajooks

Nimi: Merily-Anett Hallik Vanuseklass: U23 Treener: – 2021 Romet Mihkels 2021 Ille Kukk Isiklikud rekordid: 800m – 2.31,32 1500m – 5.21,29 2000m tak 8.28,52 400mtj – 1.09,88   Parimad võistluste tulemused:   2018.aastal Eesti teatejooksude meistrivõistlused: U18 100+200+300+400 meetri teatejooks 3.koht 2.28,70 Rukkilillemängud: U18 1500 meetri jooks 2.koht 5.23,9 Eesti murdmaajooksu karikavõistlused…

Kätlin Koplus

kiirjooks/kaugushüpe

Nimi: Kätlin Koplus Vanuseklass: U20 Treener: Romet Mihkels Isiklikud rekordid: 60 meetri jooks – 8,27 100 meetri jooks – 12,69 200 meetri jooks – 25,98 400 meetri jooks – 1.01,32 Kaugushüpe – 5.40         Eesti kõigi aegade edetabelis: Naiste 300 meetri jooksus 88.koht 43,90   Parimad võistluste tulemused: 2019.aastal…

Karl-Martin Krapp

odavise/kiirjooks

Nimi: Karl-Martin Krapp Vanuseklass: U20 Treener: Romet Mihkels Isiklikud rekordid: 60mtj – 8,41 110mtj – 15,30 Odavise – 61.35 Kuulitõuge (6kg) – 15.44               Parimad võistluste tulemused: 2017.aastal Rukkilillemängud: U16 odavise 1.koht 49.73 Eesti teatejooksude meistrivõistlused: U16 4×110 meetri tõkketeatejooks 2.koht 1.08,04   2018.aastal Balti U16…

Iiris Toomesoo

kiirjooks

Nimi: Iiris Toomesoo Vanuseklass: U18 Treener: Romet Mihkels         Isiklikud rekordid: 100m – 13,05 200m – 27,46 400m – 1.02,76 300mtj – 49,32 400mtj – 1.06,68 100 mtj(76,2)– 15,17 100 mtj(83,8)– 15,40 60 mtj – 9,51   Parimad võistluste tulemused:   2020.aastal Eesti teatejooksude meistrivõistlused: U16 4×100 meetri tõkketeatejooks…

Henri Sai

kiirjooks

Nimi: Henri Sai Vanuseklass: U23 Treenerid: 2013-2017 Romet Mihkels 2017-2020 Valter Espe 2020- Liivi Eerik 2021- Shareese Hicks 2022- Liivi Eerik Isiklikud rekordid: 60m – 6,66 100m – 10,43 200m – 21,08 300m – 34,45 400m – 50,27   Eesti kõigi aegade edetabelis: Meeste 60 meetri jooksus 2.koht 6,66 Meeste 100 meetri…

Greete-Liis Krapp

odavise/kuulitõuge

Nimi: Greete-Liis Krapp Vanuseklass: U18 Treener: Romet Mihkels Isiklikud rekordid: 60mtj – 9,60 Kõrgushüpe – 1.58 Odavise – 45.90 (400g) Kuulitõuge – 14.46   Parimad võistluste tulemused:   2018.aastal Eesti noorte meistrivõistlused: U14 kuulitõuge 1.koht 13.31 odavise 2.koht 31.58 4×100 meetri teatejooks 1.koht 53,57 Rukkilillemängud: U14 kuulitõuge 1.koht 12.79 odavise 1.koht 36.98…

Carlyn Pukk

teivashüpe/kiirjooks

Nimi: Carlyn Pukk Vanuseklass: U20 Treener: Romet Mihkels Isiklikud rekordid: 60m – 7,97 100m – 12,49 200m – 25,67 Teivashüpe – 3.72 Kaugushüpe – 5.48 60 mtj – 8,75 (U18) 60mtj – 8,87 (U20) 100 mtj – 14,01 (U18) 100mtj – 14,63 (U20)             Eesti kõigi aegade…

SK ALTIUS © 2023. Kõik õigused on reserveeritud.