Kaur Kaldmäe

kiirjooks/hüppealad

Nimi: Kaur Kaldmäe Vanuseklass: U14 Treener: Romet Mihkels Isiklikud rekordid: teivashüpe – 2.42 60mtj – 11,25 80mtj – 14,15 200mtj – 33,58   Parimad võistluste tulemused: 2022.aastal Rukkilillemängud: U14 teivashüpe 2.koht 2.40

Eliise Ellik

kiirjooks

Nimi: Eliise Ellik Vanuseklass: U16 Treener: Romet Mihkels Isiklikud rekordid: 60m – 8,25 100m – 13,22 200m – 27,16 Teivashüpe – 2.85 Kaugushüpe – 4.90   Parimad võistluste tulemused: 2022.aastal Eesti teatejooksude meistrivõistlused: U16 4×100 meetri teatejooks 3.koht 51,96 Eesti noorte karikavõistlused: 4×100 meetri teatejooks 3.koht 49,72 Rukkilillemängud U16 teivashüpe 3.koht 2.70

Birgit Pihelgas

kesk- ja pikamaajooks

Nimi: Birgit Pihelgas Vanuseklass: N Treener: Ralf Lipp Isiklikud rekordid: 800m – 2.12,69 1000m – 2.55,74 1500m – 4.35,62 2000m – 6.26,48 3000m – 9.53,93 5000m – 17.27,13               Eesti kõigi aegade edetabelis: Naiste 800 meetri jooksus 56.koht 2.12,69 Naiste 1000 meetri jooksus 26.koht 2.55,74 Naiste 1500…

Naomi Toomenurm

jooksualad

Nimi: Naomi Toomenurm Vanuseklass: U16 Treener: Romet Mihkels Isiklikud rekordid: 60m – 8,67 60mtj – 9,48 400m – 1.03,39 600m – 1.38,80 800m – 2.21,24 1500m – 4.54,90 Kõrgushüpe – 1.58 Kaugushüpe – 4.87               Parimad võistluste tulemused: 2022.aastal Eesti talvised U16 meistrivõistlused 800 meetri jooks…

Kaisa-Maria Kurg

hüppealad

Nimi: Kaisa-Maria Kurg Vanuseklass: U16 Treener: Romet Mihkels           Isiklikud rekordid: 60m – 8,52 200m – 27,76 400m – 1.03,92 600m – 1.45,1 Kaugushüpe – 4.94 Teivashüpe – 2.71 Kaugushüpe – 4.70 Parimad võistluste tulemused: 2022.aastal TV10 Olümpiastarti 51.hooaja II etapp TV teivashüpe 3.koht 2.71 Eesti teatejooksude meistrivõistlused:U16…

Kaspar Palmsaar

kiirjooks/hüppealad

Nimi: Kaspar Palmsaar Vanuseklass: U16 Treener: Romet Mihkels           Isiklikud rekordid: 60m – 7,78 Kõrgushüpe – 1.82 Kaugushüpe – 6.05 Kolmikhüpe – 9.64 60mtj – 9,01 Parimad võistluste tulemused: 2021.aastal TV10 Olümpiastarti 50.hooaja II etapp PV kõrgushüpe 1.koht 1.68 2022.aastal Eesti noorte karikavõistlused: kõrgushüpe 3.koht 1.79 Eesti U16…

Kertrud Koni

kiirjooks

Nimi: Kertrud Koni Vanuseklass: U16 Treener: Romet Mihkels Isiklikud rekordid: 60m – 8,43 100m – 13,93 400m – 1.06,30 600m – 1.45,8 1000m – 3.33,19 80mtj – 12,82 200mtj – 32,00 300mtj – 48,47 Kaugushüpe – 4.61 Kõrgushüpe – 1.48 Odavise (400g) 28.45         Parimad võistluste tulemused: 2021.aastal Eesti…

Emmeliine Meriste

kiirjooks

Nimi: Emmeliine Meriste Vanuseklass: U20 Treener: Romet Mihkels Isiklikud rekordid: 60 meetri jooks – 8,09 100 meetri jooks – 12,93 200 meetri jooks – 26,79 300 meetri jooks – 42,31 400 meetri jooks – 59,39   Parimad võistluste tulemused: 2021.aastal Eesti teatejooksude meistrivõistlused: U18 100+200+300+400 meetri teatejooks 1.koht 2.18,95 4×100 meetri teatejooks…

Nimi: Anete Kirke Kadarik Vanuseklass: U20 Treener: Romet Mihkels Isiklikud rekordid: 60 meetri jooks – 8,15 100 meetri jooks – 12,61 200 meetri jooks – 25,75 300 meetri jooks – 41,92 400 meetri jooks – 1.01,84   Eesti kõigi aegade edetabelis: Naiste 300 meetri jooksus 35.koht 41,92   Parimad võistluste tulemused: 2021.aastal…

Nimi: Grethe Karoline Kaljaste Vanuseklass: U18 Treener: Romet Mihkels                                 Isiklikud rekordid: 60 meetri jooks – 8,16 100 meetri jooks – 12,77 200 meetri jooks – 26,37 Kaugushüpe – 5.55 Parimad võistluste tulemused:   2021.aastal Eesti teatejooksude…

SK ALTIUS © 2022. Kõik õigused on reserveeritud.