Raul Mikker

kiirjooks

Nimi: Raul Mikker Vanuseklass: U20 Treener: Rauno Kirschbaum Isiklikud rekordid: 100m – 11,90 200m – 24,07 Kaugushüpe – 5.85   Parimad võistluste tulemused: 2021.aastal Eesti teatejooksude meistrivõistlused: U20 4×100 meetri teatejooks 2.koht 43,84

Emmeliine Meriste

kiirjooks

Nimi: Emmeliine Meriste Vanuseklass: U20 Treener: Romet Mihkels Isiklikud rekordid: 60 meetri jooks – 8,14 100 meetri jooks – 12,94 200 meetri jooks – 27,58 400 meetri jooks – 1.00,66   Parimad võistluste tulemused: 2021.aastal Eesti teatejooksude meistrivõistlused: U18 100+200+300+400 meetri teatejooks 1.koht 2.18,95 4×100 meetri teatejooks 1.koht 48,71 Eesti karikavõistlused Naiste…

Nimi: Anete Kirke Kadarik Vanuseklass: U18 Treener: Romet Mihkels Isiklikud rekordid: 60 meetri jooks – 8,21 100 meetri jooks – 12,94 200 meetri jooks – 26,20   Parimad võistluste tulemused:   2021.aastal   Eesti teatejooksude meistrivõistlused: U18 100+200+300+400 meetri teatejooks 1.koht 2.20,50 4×100 meetri teatejooks 3.koht 49,50 Eesti karikavõistlused U18 4×100 meetri…

Nimi: Grethe Karoline Kaljaste Vanuseklass: U18 Treener: Romet Mihkels           Isiklikud rekordid: 60 meetri jooks – 8,21 100 meetri jooks – 13,03 200 meetri jooks – 26,83 Kaugushüpe – 5.26 Parimad võistluste tulemused:   2021.aastal Eesti teatejooksude meistrivõistlused: U18 100+200+300+400 meetri teatejooks 1.koht 2.20,50 4×100 meetri teatejooks 3.koht…

Jakob Ergezinger

kiirjooks/hüppealad

Nimi: Jakob Ergezinger Vanuseklass: U16 Treener: Rauno Kirschbaum Isiklikud rekordid: 400m – 1.05,87 Kolmikhüpe – 9.51 60mtj – 9,76       Parimad võistluste tulemused: 2020.aastal Eesti noorte meistrivõistlused: U14 4×100 meetri teatejooks 3.koht 53,53

Karl Tuka

mitmevõistlus

Nimi: Karl Tuka Vanuseklass: U16 Treener: Rauno Kirschbaum Isiklikud rekordid: Teivashüpe – 2.60 Odavise – 37.74 Kettaheide – 28.34       Parimad võistluste tulemused: 2020.aastal Eesti noorte meistrivõistlused: U14 4×100 meetri teatejooks 3.koht 53,53

Paul Villmann

kiirjooks, keskmaajooks, hüppealad

Nimi: Paul Villmann Vanuseklass: U16 Treener: Rauno Kirschbaum Isiklikud rekordid: 100m – 13,55 200m – 27,77 400m – 1.04,08     Parimad võistluste tulemused:   2020.aastal Eesti noorte meistrivõistlused: U14 4×100 meetri teatejooks 3.koht 53,53

Artur Tiidermann

heitealad/kiirjooks

Nimi: Artur Tiidermann Vanuseklass: U16 Treener: Rauno Kirschbaum Isiklikud rekordid: 100m – 12,99 Kettaheide – 29.28 Odavise – 27.67       Parimad võistluste tulemused: 2020.aastal Eesti noorte meistrivõistlused: U14 4×100 meetri teatejooks 3.koht 53,53

Sten Erik Tomingas

kaugushüpe/kolmikhüpe

Nimi: Sten Erik Tomingas Vanuseklass: U23 Treener: Rauno Kirschbaum Isiklikud rekordid: 60m – 7,37 100m – 11,30 Kaugushüpe – 6.75 Kolmikhüpe – 14.20   Parimad võistluste tulemused:   2016. aastal: Balti U18 vanuseklassi meistrivõistlused: U18 kolmikhüpe 5. koht 12.58 Eesti noorte meistrivõistlused: U18 kolmikhüpe 2. koht 12.13       2017. aastal…

Mari Silvia Lauri

kiirjooks

Nimi: Mari Silvia Lauri Vanuseklass: U18 Treener: Rauno Kirschbaum           Isiklikud rekordid: 60m – 8,18 100m – 13,14 200m – 27,28 400m – 1.04,99 600m – 1.45,30 800m – 2.33,84 100 meetri tõkkejooks – 14,97 60 meetri tõkkejooks – 9,09 Kõrgushüpe – 1.55 Kaugushüpe – 5.14 Kuulitõuge (3kg)…